fotomichal.cz
svatební fotografiesvatební fotografiesvatební fotografiesvatební fotografiesvatební fotografie

Svatební agenturu ano či ne?

Svatba je den, který si budete bezpochyby navždy pamatovat. Chcete si ho však pamatovat jako den, kdy na svatebním dortu se zdrcnul krém a váš účes nedopadnul právě nejlépe?

Na klíč nebo jen něco?

Ideální pro váš klid a bezstarostnost je nechat si zorganizovat svatbu takzvaně na klíč.  Jakmile jste si zvolili datum a místo svatby, není nic jednoduššího než navštívit agenturu a svou představu předestřít jejím pracovníkům. Ti vám navrhnou scénář svatby, pomohou s výběrem nezbytností a nakonec vše do posledního puntíčku zařídí.

Někteří lidé však přece jen mají pocit, že se musí na organizaci svatby alespoň částečně podílet. Do agentur pak přicházejí s žádostí o poradenství nebo jednotlivé služby. Většina agentur vychází těmto požadavkům vstříc a poskytuje pouze částečný servis, kde si můžete sami zařídit Vaše priority - třeba svatební fotograf .

 

Dobře vybírejte!

Pokud se skutečně chcete vyhnout všem starostem a stresům, věnujte velkou pozornost výběru agentury, jejíž služby jste se rozhodli využít. Jak ale poznat tu správnou? Stále platí, že nejlepší referencí je osobní zkušenost nebo doporučení. Není nic snazšího než si ověřit kvalitu služeb vybrané agentury u kamarádky nebo známých. Pokud však neznáte nikoho, kdo má s danou agenturou zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do internetových diskuzí, které bývají zdrojem cenných informací. Pro inspiraci si také můžete prohlédnout svatební fotografie vašich známých.

Seriózní agentura by měla pružně reagovat na všechny vaše požadavky a být schopna zajistit kompletní svatební servis. Tedy počínaje zprostředkováním obřadu podle vašeho přání, přes zajištění prstýnků, hostiny až po dopravu a ubytování. Pokud narazíte na společnost, která není schopna některý ze standardních svatebních požadavků splnit, raději se poohlédněte jinde.

 

Nebuďte skromní ve svých přáních

Nebojte se agentuře předložit všechny své požadavky a  neslevujte ze svých nároků. Samozřejmou součástí nabízených služeb je schopnost agentury navrhnout svatbu v určitém stylu do všech detailů.  Mnohé vám napoví už první rozhovor s pracovníky agentury, odhalí jejich zkušenosti a znalosti v oboru. Nebojte se požadovat  něco vyloženě tradičního nebo naopak neobvyklého.  Kvalitní agentura vám bude umět vyhovět, tedy pokud vaše požadavky nebudou zahrnovat svatební obřad na mořském dně nebo ve vesmíru.

 

Zajímejte se nejen o přípravné práce,ale také o to, jakým způsobem bude bezprostředně zajištěný hladký a plynulý průběh vašeho dne. Důležité je již předem poznat svého koordinátora. Ten zaručí rychlé vyřešení neočekávaných problémů a vy budete moci být skutečně v klidu.

 

Svatební agentury obvykle do svých služeb zahrnují i organizaci rodinných a jiných oslav. Pokud si tedy najdete „svoji agenturu“ můžete její služby využít ještě mnohokrát.

 

 

 

všechny fotografie jsou dílem fotomichal.cz a jejich kopírování je zakázáno.


© Zdeněk Michal - všechna práva na užívání fotografií a dalšího obsahu jsou vyhrazena.

Hledáte DJ?

Emanuel Míšek

www.djsvatba.cz

Hledáte kameramana?

Stanislav Havelka, 602 392 619

stanislav.havelka@tiscali.cz

Hledáte kapelu?

Na šikmé ploše

www.plocha.com