fotomichal.cz
svatební fotografiesvatební fotografiesvatební fotografiesvatební fotografiesvatební fotografie

Dotazy, vzkazy

Chcete se na něco zeptat nebo jenom nechat vzkaz?
(na témata porušující zákony ČR a nevhodné výrazy nebude reagováno a budou smazány)


(spamová ochrana)


Ahoj Zdenku, chteli bychom Ti jeste jednou moc podekovat za nafoceni nasi svatby - 21.4.2012 v Tisnove. Tvoje prace je naprosto uzasna a predcila veskera nase ocekavani. Fotky maji u vsech lidi obrovsky ohlas. Chteli bychom vzkazat vsem lidem, kteri hledaji fotografa a navstivi Tvoje stranky, at uz dal nehledaji, protoze lepsiho nez jsi Ty nenajdou. Mej se co nejlip. Zdravime Te z Dublinu. Petra a Jirka Lipovsti (Petra a Jirka - 1.5.2012)

Ahoj Jirko, jsem rád, že se fotky líbily a děkuji za hezký vzkaz. Přeji vám do Dublinu a do společného života vše nej.

Zdeněk Michal

Dobrý den, moc chválím Vaše fotky. Jsou opravdu úžasné, lepší jsem nikde neviděla. Škoda, že nejsem z Vysočiny. Ale možná rozbiju prasátko a když tam bude dostatek peněz, tak si za kvalitu připlatím:) (Pavlína Přibylová - 6.1.2012)

Děkuji za hezký vzkaz. Místo by určitě nebyl problém - fotografuji prakticky po celé ČR.

Zdeněk Michal

Dobrý den pane Michale,i my bychom Vám chtěli ještě jednou poděkovat za úžasné fotky. Podle Vašich stránek jsme věděli, že to bude paráda, ale vy jste ještě předčil naše očekávání.Všichni jsou z fotek unešeni. Jsme moc rádi, že jsme si pro nafocení našeho 'velkého' dne vybrali právě Vás!Přejeme Vám, ať jsou všichni vaši klienti spokojeni tak jako my :-) S pozdravšem Radka a Petr Batelkovi (14.5.2011) (Radka Bateková - 4.6.2011)

Děkuji za hezký vzkaz.

Zdeněk Michal

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, s jakým předstihem je nutné si u Vás rezervovat termín focení svatby? (Kbybychom plánovali svatbu např. na srpen - listopad 2011) (jana šiklová - 5.4.2011)

V hlavní "svatební" sezóně (květen až září) je vhodné rezervovat termín zhruba půl roku dopředu. Říjen a listopad už nejsou většinou zcela obsazeny, stačí potom cca měsíc až dva. Samozřejmě platí čím dříve, tím lépe - aby zrovna Váš vybraný termín nebyl již rezervován.

Zdeněk Michal

pane Michale, máte nádherné fotografie. Ještě že bydlím tak blízko, až příjde i můj čas, určitě se setkáme:) Hodně zdaru (Lucka - 7.3.2011)

Děkuji za podporu, budu se těšit na naše setkání.

Zdeněk Michal

předchozí 1 2 3 4 další

všechny fotografie jsou dílem fotomichal.cz a jejich kopírování je zakázáno.


© Zdeněk Michal - všechna práva na užívání fotografií a dalšího obsahu jsou vyhrazena.

Hledáte DJ?

Emanuel Míšek

www.djsvatba.cz

Hledáte kameramana?

Stanislav Havelka, 602 392 619

stanislav.havelka@tiscali.cz

Hledáte kapelu?

Na šikmé ploše

www.plocha.com