fotomichal.cz
svatební fotografiesvatební fotografiesvatební fotografiesvatební fotografiesvatební fotografie

Dotazy, vzkazy

Chcete se na něco zeptat nebo jenom nechat vzkaz?
(na témata porušující zákony ČR a nevhodné výrazy nebude reagováno a budou smazány)


(spamová ochrana)


dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte zkušenost s focením v bazilice sv.Prokopa v Třebíči. Bazilika je docela 'tmavá' a tak by mě zajímalo, jak vypadají fotky.... Svatbu budeme mít na začátku září... Děkuji za odpověď. (Eva H. - 25.1.2011)

Baziliku v Třebíči znám a přestože jsem tam jako svatební fotograf zatím nefotil, letos (2011) mě tam čekají dvě. Je to samozřejmě velmi hezký kostel, ikdyž trošku tmavší. Pro takovéto případy je nutné mít dobrou fotografickou techniku, která uvedené situace bez problémů zvládne. Nepředpokládám, že by se výsledek nějak lišil od ostatích svatebních fotografií v galerii v sekci obřad.

Zdeněk Michal

Dobrý den Zdeňku, chceme ještě jednou moc poděkovat za překrásné fotografie a skvělou a pohodovou atmosféru při focení. Ohlasy na fotky jsou úžasné a my jsme z nich nadšení!Z fotek je vidět i cítit úžasná atmosféra, spolupráce s Vámi byla skvělá a můžeme jen doporučit. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme stále tak dobrý pohled hledáčkem. (Kristýna a David Nožinovi - 2.9.2010)

Děkuji za hezký vzkaz a přeji ještě jednou vše nejlepší.

Zdeněk Michal

Dobrý den, ještě jednou bych Vám moc ráda poděkovala za nádherné svatební fotky mé neteře a jejího partnera. Náš svatební dar ve formě Vás, profesionálního fotografa, udělal dnes již manželům Nožinovým opravdu radost. Pofesionalita, se kterou jste přistupoval k focení odvála stres a musím podotknout, že lepšího fotografa jsem nemohla vybrat. Přeji Vám hodně spokojených klientů a ještě jednou děkuji. (Zdeňka Míchalová - 31.8.2010)

Dobrý den, opravdu rádo se stalo. Takový vzkaz vždy potěší. Děkuji a novomanželům přeji hodně štěstí a lásky...

Zdeněk Michal

Dobrý den, chtěli bychom Vám ještě jednou mnohokrát poděkovat za překrásné fotografie, se kterými se všem rádi pochlubíme a díky kterým spoustu lidí okouzlíme. Zároveň děkujeme za ochotu a skvělou spolupráci. Přejeme spoustu osobních i pracovních úspěchů. (Hana a Martin Kovářovi - 15.7.2010)

Jsem rád, že jsem tak mohl přispět k uchování vzpomínky na Váš svatební den. Přeji ve Vašem společném životě jenom vše nej...

Zdeněk Michal

Dobrý den, v sekci nabídka uvádíte, že v ceně balíčků je také webová galerie na 3 měsíce. Znamená to, že po 3 měsících bude tato galerie zrušena? A pokud chceme galerii zachovat, je tato služba zpoplatněna? Děkuji za odpověď a přeji hodně zdaru při práci! (Zdeňka - 27.4.2010)

Svatební webová galerie je automaticky po 3 měsících zrušena. Pokud by byl požadavek na delší provoz, řešilo by se to individuálně. Hlavní smysl galerie je v tom, aby novomanžené viděli svatební fotografie co nejdříve. Jakmile potom dostanou DVD s originály fotek, tak už svoji svatební galerii tolik nenavštěvují.

Zdeněk Michal

předchozí 1 2 3 4 další

všechny fotografie jsou dílem fotomichal.cz a jejich kopírování je zakázáno.


© Zdeněk Michal - všechna práva na užívání fotografií a dalšího obsahu jsou vyhrazena.

Hledáte DJ?

Emanuel Míšek

www.djsvatba.cz

Hledáte kameramana?

Stanislav Havelka, 602 392 619

stanislav.havelka@tiscali.cz

Hledáte kapelu?

Na šikmé ploše

www.plocha.com